KONST / Litografier / Färglitografi 14544081
nr 1454 4081
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
"Djurgården". Signerad, numrerad 313/360, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 40x52, yttermått inklusive ram: 59x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:35:28
14/3 03:50:42
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann